Hakkımızda

“Uygarlık yolunda başarı yenileşmeye bağlıdır. Sosyal hayatta, iktisadi hayatta, ilim ve fen sahasında başarılı olmak için yegane gelişme ve ilerleme yolu budur.” –M.Kemal ATATÜRK

21.yüzyılın teknolojilerini, çağımızın en önemli unsurlarından biri olan psikoloji ile entegre etmek için DNB Analytics olarak 2017 yılında kurulduk.

Genç teknoloji ekibimiz, uzman psikiyatrist, psikometrist ve psikologlarımızla birlikte oluşturduğumuz yapay zeka destekli psikometri testlerimizi “Psikometrist Online” markası adı altında sizlere sunmuş bulunmaktayız.

Markamız “Psikometrist Online”, her yaştan danışanın ve danışan yakınının psikolojik değerlendirmesin yapılabileceği bir sistem olup “Tanı”, “Tedavi”, “Teşhis” sürecinde uzmanın karar verme sürecine Kişisel Veri Haklarına uygun analizlerle destek olmaktadır.

DNB Analytics olarak Psikometrist Online markamızı ve ülkemizi, teknoloji rekabetinin olduğu dünyada ilk sıralara taşımak asıl hedefimizdir.

Sizleri ailemizin bir parçası olarak gören firmamız; benimsediğimiz üstün kalite ve üstün hizmet anlayışımızın temellerini, işimizi sevmemizden ve bilime olan inancımızdan almaktayız.